SK Řečkovice - SK Chrlice 0:2 (0:1), branky: 12. Juračka, 90+3. Hodya. Že nás v prvním kole čeká těžký soupeř, se kterým jsme v loňské sezóně, jako s jediným, ani jednou nevyhráli (dvě remízy) jsme věděli dopředu a utkání to potvrdilo. Od začátku bylo utkání vyrovnané a šance na obou stranách se rodily těžko. My jsme se dostali do vedení ve 12. minutě z trestného kopu, kdy křížná střela Petra Juračky zaplula k tyči domácí branky. Poté jsme mohli i zvýšit, šance Oldy Svobody však gól nepřinesla. Domácí měli šanci v závěru poločasu, jejich střelu však Dominik Pěgřim vytáhl konečky prstů vedle branky. Ve druhé půli domácí převzali aktivitu, my jsme, po střídáních v poločase, museli přeskupit řady, což narušilo naši kompaktnost směrem dozadu. Domácí se začali dostávat do zajímavých situací, opět nás však dvakrát výborně podržel náš brankář. S přibývajícími minutami jsme se snažili proměnit jeden z našich protiútoků, povedlo se nám to však až v nastavení, kdy po centru Lukáše Ondráška doklepl míč z malého vápna do domácí branky Roman Hodya. Z vyrovnaného utkání jsme tak nakonec vytěžili všechny body. Sestava: Pěgřim - Nebeský, Nešpor, Moravec, Cupák - Ohniště (89. Sideridis), Pochylý (46. Macek), Juračka, Přikryl (46. Hodya) - Harašta, Svoboda (63. Ondrášek).

SK Chrliec dorost A - Sokol Dobšice 3:4 (2:1), branky Chrlic: Kurcikašvili, Pochylý a Večeřa. Naši dorostenci po vysoké  porážce v Moravském Krumlově (1:8) chtěli vytěžit z domácího utkání tři body a neměli jsme k nim tak daleko. Po čtvrthodině šli sice do vedení hosté, nám se však podařilo do poločasu po závaru po rohovém kopu a po sólu Lukáše Pochylého otočit skóre. Mohli jsme do poločasu jít i s dvoubrankovým vedením, dvě stoprocentní šance z malého vápna jsme však nedokázali dotačit do hostující branky. Ve druhé půli jsme neproměnili další obravskou šanci a hosté z prvního závaru srovnali skóre. Když dal v 66. minutě Martin Večeřa náš třetí gól, vypadalo to nadějně. V obraně jsme si však počínali velmi nezodpovědně a místo toho, abychom ji zajiistili, tak jsme ji neskutečně otevřeli a hosté toho dokázali využít k otočení skóre. V závěru jsme se snažili vyrovnat, hosté však kouskovali hru a do vyložené šance nás již nepustili. Z vyrovnaného utkání jsme tak nakonec nezískali ani bod.

V prvním kole jsme v Řečkovicích vyhráli
SK Chrlice vsMCV Brno
4:0
POSLEDNÍ ZÁPAS
Slovan Brno B vsSK Chrlice
ne 1.10.2023 v 10.30 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff