SK Chrlice muži - SK Líšeň C 0:9 (0:4). Naše družstvo mužů, které se neustále potýká s obrovskou marodkou, nemohlo tentokrát využít ani dodrostence, kteří hráli důležité utkání v Bystrci ve stejném termínu. Líšenští sice přijeli v kombinované sestavě, většina hráčů však prochází pravidelným tréninkem a nejméně na úrovni dorostu hrála vyšší soutěže, což se od začátku projevovalo v kombinaci i v pohybu. Prvních dvacet minut byla hra v poli vyrovnaná, vypracovali jsme si i dvě gólové příležitosti, branku jsme v nich však netrefili. Hosté pak z prvního povedeného útoku šli hlavičkou do vedení. My jsme se snažili hrát i dále aktivně, každá naše ztráta ve středu pole však znamenala rychlý protiútok do naší rozhozené obrany a často gólovou šanci. Bohužel efektivita hostí byla neskutečná, z pěti šancí dali hosté do poločasu čtyři góly. Ve druhé půli se pak obraz hry nezměnil, hosté byli rychlejší v pohybu i v kombinaci. Snažili jsme se mu, někdy až zbytečně, herně vyrovnat, naše ztráty míčů však vedly opět k rychlým protiútokům, a naše pomalé přepínání do obrany často způsobilo, že se soupeř valil do naší obrany pravidelně v přečíslení. Tímto způsobem branky v naší síti přibývali až na konečných devět. Sestava - Knop - Smutný, Šenkyřík (46. Zámek), Němec, Cupák - Dreva V. (59. Doležal), Musil, Harašta D., Paták (87. Daněk) - Harašta J., Kačunič.

DOSTA Bystrc B - SK Chrlice starší dorost 1:2 (0:1), branky 65. penalta - 35. Hodya, 80. Dvorník. Naši dorostenci hráli důležité utkání se sousedem v tabulce a tentokrát podali dobrý výkon, který vedl nakonec ke třem bodům. Do vedení šli po brance Romana Hodyi. Ve druhé půli domácí, po trošku zbytečném faulu Šimona Šroma, z penalty vyrovnali, a zápas směřoval k remíze. S tím však nesouhlasil Petr Dvorník, který se rozběhl jako tank za nakopnutým míčem, domácí stopeři ho chtěli sice zastavit, ze souboje však odletěli jako sirky a náš útočník ranou od břevna stanovil vítěze tohoto utkání.

SK Medlánky - SK Chrlice starší žáci 6:1 (2:0), branka Chrlic: 67. Sadílek. Domácí tým byl po celýzápas lepším týmem a svou převahu vyjádřil i gólově. Náš jediný gól padl až v závěru utkání.

SK Medlánky - SK Chrlice mladší žáci 1:1 (1:1), branky: 14. - 15. Zuščák. Ve vyrovnaném utkání dokázali naši mladší žáci bleskově reagovat na vedení soupeře, a přestože v dalším průběhu utkání byly šance na obou stranách, výsledek se již nezměnil.

SK Jundrov - SK Chrlice mladší žáci B 2:1 (1:0), branka Chrlic: Čapek. Naše mladší béčko hrálo s prvním mužstvem tabulky vyrovnanou partii a prohrálo až gólem pět minut před koncem.

Sparta Brno D - SK Chrlice starší přípravka 17:12 (11:6), branky Chrlic: Rotrekl 4, Havlát a Sendler po 3, Ponechal 2.

SK Líšeň U8B - SK Chrlice mladší přípravka 5:21 (3:6), branky Chrlic: Hospodar 8, Maštera 5, Zaplatil 3, Nevřivý 2, Mareček, Krčma a Sendler po 1.