SK Řícmanice - SK Chrlice muži 4:3 (1:0), branky: 23., 53., 67. Caldaroni, 70. Macík - 55. a 83. Svoboda O., 65. vlastní. Před dalším utkáním nás opět trápilo složení sestavy, pořád se nemůže účastnit utkání sedm hráčů našeho kádru a na lavičce jsme tak měli pouze dva hráče. V Řícmanicích nás čekal těžký zápas se sousedem v tabulce a očekávání se potvrdilo. Zápas byl však od začátku vyrovnaný a zajímavé akce se střídaly na obou stranách. Do vedení šli domácí, když proměnili jeden z rychlých protiútoků. Do půle se pak výsledek neměnil. Ve druhé půli jsme soupeři špatnou rozehrávkou dovolili zvýšit skóre a situace nevypadala dobře. Po úniku Ondry Adámka a jeho přihrávce Oldu Svobodovi jsme se však ihned snížením dostali zpět do zápasu, a když si dali domácí o deset minut později vlastní gól, vypadalo to, že bychom si mohli odvézt body. Zvýšili jsme aktivitu, domácí nás však vzápětí po rychlém protiútoku potřetí potrestali, a když se po rohu prosadil hlavou dvoumetrový Macík, nevypadalo to s námi dobře. V aktivitě jsme však nepolevili ani po obdržených brankách a přitlačili soupeře do obrany. Sedm minut před koncem jsme snížili náskok domácích a vrhli všechny síly do útoku, přes několik závarů se nám však vyrovnat nepodařilo. Mužstvo však podalo opět velmi dobrý výkon a znovu ukázalo, že se v soutěži může rovnat se všemi soupeři. Sestava: Knop - Svoboda P. (70. Smutný), Nešpor, Havlík, Berger L. - Čamrda (46. Hodya), Tůma, Telička, Adámek - Musil, Svoboda O.

SK Chrlice muži B - Moravská Slavia Brno B 0:13 (0:3). Naše béčko utrpělo další debakl na domácím hřišti a musíme považovat za úspěch, že se utkání vůbec dohrálo. Před utkáním se podařilo zajistit alespoň 12 hráčů, bohužel v první deseti minutách se zranili Berger a Šenkyřík, takže již zkraje utkání hrálo mužstvo v deseti hráčích. Hosté naštěstí celou první půli vedli své útoky středem a tam jim stačili naši hráči často nějak zavazet a akce překazit. Výsledek poločasu 0:3 tak byl velmi slušný. Do druhé půle pak nastoupilo pouze devět hráčů, kteří, pokud by se semkli, tak by utkání nějak se ctí dohráli, opak byl však pravdou. Obrana byla děravá jak ementál, někteří hráči si dělali co chtěli, většinou stáli a sledovali akce soupeře s rukama v bok, a snažili se jeden druhému něco vysvětlovat, zatímco soupeř chodil často i ve čtveřici na našeho brankáře, dorostence Jirku Novotného, který se, jako snad jediný v mužstvu, alespoň snažil bránit branku před ataky soupeře. Třináctibranková prohra byla nakonec ještě milosrdná. Bude však nutné se zamyslet, zda má takové mužstvo pro klub nějaký význam.

SK Chrlice starší žáci - ASK Blansko B 2:7 (1:2), branky Chrlic: Rotrekl a vlastní. Naši starší žáci dokázali se sousedem v tabulce držet krok pouze v první půli, ve druhé pak soupeř využil několik našich zaváhání a dovedl utkání k vysoké výhře.

SK Chrlice mladší žáci - ASK Blansko B 1:1 (1:1), branka Chrlic: Böhm. Naši mladší žáci sehráli se soupeřem vyrovnané utkání a největším problémem bylo ubránit vyspělou dívku ze družstva soupeře, která svoji fyzickou převahou (dívky mohou hrát v soutěži o rok starší) zaměstnávala celou obranu. Přesto jsme se ve 12. minutě dostali do vedení, soupeř však o chvíli později srovnal skóre. Pak se zajímavé situace střídali na obou stranách, skóre se však již nezměnilo.