Start Brno B - SK Chrlice muži A 2:0 (0:0), góly domácích: 80. a 90. min. V dalším utkání proti celku ze špičky tabulky jsme si tentokrát bodovat zasloužili. Od začátku utkání měli sice domácí mírnou převahu a do 20. minuty nastřelili dvakrát břevno naší branky, postupně se však hra vyrovnala a mezi 25. a 30. minutou jsme mohli jít do vedení my. Nejdříve nádherná střela Honzy Teličky ze 22m mířila přímo do šibenice, domácí brankář však míč neskutečně vyrazil. Hned po rohu jsme nastřelili břevno my a poté další dělovku stejného hráče domácí brankář opět zneškodnil. Do poločasu pak dvakrát zahrozili znovu domácí, brankář Tomáš Hanák však vždy výborně zasáhl. Ve druhé půli jsme pokračovali ve výborné aktivní kombinaci, se kterou měli domácí stále větší problémy a střídající Marek Čamrda několikrát pronikl do domácí šestnáctky, do branky se však míč nedostal. Domácí občas zkusili nějaký rychlý protiútok a po jednom z nich posoudil rozhodčí souboj v našem pokutovém území jako penaltový. Domácí exekutor však z penaltového puntíku v 67. minutě vysoko přestřelil. Následně jsme měli sérii velmi nebezpečných rohů, po jednom z nich Olda Svoboda skluzem z bezprostřední blízkosti přestřelil. Rozhodnutí padlo v 80. minutě, kdy domácí odvrátili další z rohových kopů, přešli do protiútoku, a jejich střela z vápna šla přesně k tyči naší branky. Vsadili jsme všechno na útok a měli několik nebezpečných standardních situací. Další prudkou střelu Honzy Teličky vyškrábl brankář domácích na roh. V nastavení jsme po závaru u domácí branky nechali na půlce volného útočníka Startu, který samostatný nájezd proměnil a po vstřeleném gólu bylo utkání ihned ukončeno. Přes porážku podalo mužstvo velmi dobrý fotbalový výkon s množstvím nebezpečných akcí, bohužel žádnou z nich jsme nedokázali přeměnit ve vstřelenou branku. Sestava: Hanák - Dreva R., Nešpor, Havlík, Adámek - Hodya, Tůma, Telička, Berger L. (46. Čamrda) - Musil (82. Nezval), Svoboda O.

DOSTA Bystrc B - SK Chrlice muži B 6:0 (2:0). Po mnoha utkáních béčka alespoň toto splnilo svůj účel. Vzhledem k tomu, že dorostenci měli volné kolo, pojala se nominace na utkání jako utkání dorostu s doplněním některými hráči můžů, takže dostalo příležitost hned 7 dorostenců okusit dospělý fotbal. Utkání sice dopadlo vysokým vítězstvím domácích, to že jsme gól nedali však jde na vrub spíše skutečnosti, že v útoku nebyli hráči s útočnými návyky.

MFK Modřice - SK Chrlice starší žáci 9:0 (5:0). O tom, že v utkání budeme jen těžko získávat body bylo dopředu jasné, neboť náš soupeř neztratil v soutěži dosud ani bod a obdržel pouze dvě branky. Nejedná se o typicky modřické mužstvo, neboť do Modřic se přesunulo celé toto družstvo ze Sparty Brno, kde se jim nelíbily nastavené podmínky, takže vlastně družstvo hrávající o dvě třídy výše.

MFK Modřice - SK Chrlice mladší žáci 0:1 (0:1), branka 7. Zuščák. Naši mladší žáci ve vyrovnaném utkání těsně vyhráli, když o výhře rozhodli již v úvodu utkání.

SK Líšeň U12B - SK Chrlice mladší žáci B 13:3 (7:1), branky Chrlic: Hospodar2, Bella.

Moravská Slavia Brno - SK Chrlice starší přípravka 10:9 (4:6), branky Chrlic: Havlát 6, Sendler 2, Lev.

SK Chrlice mladší přípravka - SK Bosonohy 6:21 (1:18), branky Chrlic: Maštera 3, Jonas 2, Hospodar.