SK Chrlice muži A - Lokomotiva Heršpice 1:3 (1:2), branky: 9. Smutný - 44., 45. z penalty a 90. V utkání proti prvnímu týmu tabulky jsme měli neskutečné problémy se sestavou. Pro zranění chybělo 7 hráčů a nejhorší situace byla v obraně, kdy nám chyběli všichni potencionální stopeři - Klemensevič, Nešpor, Havlík nebo Cupák. Na stoperskou dvojici se tak musel posunout střed zálohy - Martin Tůma a Jan Telička, což zase ovlivnilo složení středové řady. Od úvodu utkání měli hosté převahu, první náš nebezpečný útok však znamenal vedení, po střele Kuby Volfa míč skončil na tyči a Tomáš Smutný ho dorazil, z těžké pozice, do sítě. Hosté logicky přidali, naše aktivní obrana však téměř až do konce poločasu odolávala. V posledních dvou minutách první půle se jim však podařilo otočit výsledek, když druhou branku vstřelili z přísné penalty. Ve druhé půli jsme vyrovnali hru a s blížícím se koncem nahlodali sebevědomí soupeře. Nejdříve mohl vyrovnat Olda Svoboda, hosté však jeho střelu srazili mimo branku, pak stejně dopadla i šance Filipa Přikryla. Bohužel nás v závěru zcela nesmyslně oslabil Tomáš Smutný, který neudržel, po několika sporných rozhodnutích rozhodčího Záleského, nervy na uzdě a za kritiku byl vyloučen. I v oslabení jsme se snažili vyrovnat, sázka na útok však odkryla obranné řady, čehož hosté v poslední minutě využili a pečetili výhru. Mužstvo však podalo velmi dobrý a bojovný výkon, hned několik hráčů muselo nastoupit na jiných postech než jsou zvyklí, soupeře však dokázali potrápit až do samotného závěru. Škoda posledních minut první půle, kdybychom udrželi vedení do poločasu, dostali bychom soupeře do mnohem složitější situace. Budeme věřit, že se do dalších utkání podaří mužstvo doplnit uzdravenými hráči, což povede k větší zastupitelnosti na jednotlivých postech. Sestava - Knop - Dreva R., Tůma, Telička, Adámek (86. Berger M.)- Smutný, Berger L., Nezval, Volf (46. Přikryl) - Musil (76. Hodya), Dreva V. (59. Svoboda).

Tatran Kohoutovice B - SK Chrlice muži B 3:0 kontumačně - naše béčko nesložilo dostatečný počet hráčů a k utkání se nedostavilo.

SK Chrlice - Start Brno B 2:3 (1:1), branky: 5. a 84. Chytil - 34., 45., 72.

DOSTA Bystrc B - SK Chrlice mladší dorost 6:1 (1:0), branka Chrlic: Mužík. Naši mladší dorostenci více jak poločas drželi se soueřem krok, druhá půle však zajistila vítězství domácích.

FK Znojmo - SK Chrlice starší žáci 9:2 (3:1), branky Chrlic: Böhm a Foral. I v dalším utkání nedokázali naši starší žáci navázat na úspěšný úvod sezóna prohráli vysoko ve Znojmě. Ztráta lídra Adama Kurcikašvili pro zranění se na mužstvu pořád projevuje. Doufejme, že v dalších utkání, kdy budeme hrát se soupeři z druhé poloviny tabulky získáme potřebné body.

FK Znojmo - SK Chrlice mladší žáci 2:3 (0:2), branky: Slivko 2, vlastní. V utkání jsme po zásluze vyhráli, domácí snížili naše tříbrankové vedení až v posledních dvou minutách.

Nový Lískovec - SK Chrlice mladší žáci B 14:0 (6:0)

SK Chrlice starší přípravka - SK Obřany 6:14 (1:7), branky Chrlic: Ponechal a Sendler po 2, Urban a Hakl.

SK Chrlice mladší přípravka - Start Brno B 10:6 (6:3), branky Chrlic: Hospodar 5, Maštera 3, Finsterle, Nevřivý.