SK Obřany - SK Chrlice 1:2 (0:1), branky: 90. - 3. Musil, 59. Přikryl. ČK - 71. Čamrda. Předpokládali jsme, že utkání v Obřanech bude velmi těžké. Domácí nemají špatné mužstvo, ale první kola nedopadla podle jejich představ. My jsme měli před utkáním velké problémy se sestavou, kdy nám chybělo hned sedm hráčů pro zranění nebo pracovní povinnosti, z toho pět obránců a na střídání jsme měli pouze dorostence. Zápas však pro nás začal neskutečně dobře. Hned ve 3. minutě unikl Marek Čamrda a jeho přihrávku uklidil do domácí sítě Marcel Musil. Domácí museli zákonitě přidat a měli až do poločasu převahu, kterou však nedokázali brankově využít. I ve druhé půli jsme spoléhali na obranu a čekali na možnost rychlého protiútoku. Bohužel po zranění Ivoše Klemenseviče, z úvodu utkání, musel střídat i druhý stoper Nešpor, což byl citelný zásah do již nekompletního mužstva, takže tlak domácích narůstal. Po hodině hry se nám však povedl další brejk a dorostenec Filip Přikryl obešel i domácího brankáře a zvýšil na 0:2. Další komplikace nastala v 71. minutě, kdy byl po druhé žluté vyloučen Marek Čamrda. I v oslabení však mužstvo neskutečně bojovalo a drželo vedení, které domácí snížili až v 90. minutě, kdy jejich brankář vstřelil po standardní situaci branku na 1:2. V nervózním závěru se pak síly vyrovnaly a těsné vedení jsme udrželi až do konce. Mužstvo je třeba pochválit za bojovný výkon, a přestože jsme museli dělat velké zásahy do sestavy i v průběhu utkání, nakonec jsme získali tři body. Bohužel jsme v zápase přišli o další tři hráče a pro následující utkání s vedoucí Lokomotivou budeme velmi těžko skládat jedenáctku hráčů. Sestava: Hanák - Dreva R., Klemensevič (11. Přikryl), Nešpor (64. Hodya), Adámek - Čamrda, Telička, Tůma, Berger L. - Musil, Dreva V.

SK Chrlice muži B - SK Řečkovice B 3:3 (2:1), branky Chrlic: 19. Ježek, 36. Berger, 65. Paták. Jak se dá zremizovat vyhrané utkání nám předvedlo naše béčko. Hosté přijeli pouze v deseti hráčích, navíc s legendárním stojícím stoperem Koniorem, kterému je však úctyhodných 68 let. Náš laxní přístup však znamenal, že se do vedení dostali hosté. Když se nám podařilo do poločasu otočit skóre, a navíc jeden z hostujících hráčů odstoupil pro zranění, vypadalo to, že bychom mohli oslabeného soupeře porazit. Tím spíš, že po průnikové přihrávce jsme šli v 65. minutě do dvoubrankového vedení. Pak se však nechal zbytečně vyloučit Tomáš Doležal. Hosté pozorně bránili a nakopávali míče na dva rychlé hráče, které jsme nechávali až trestuhodně volné, a výsledkem byla nakonec pouhá remíza.

SK Chrlice starší dorost - DOSTA Bystrc B 2:2 (1:2), branky Chrlic: 18. Borkovec a 67. Hodya. Naši dorostenci měli prvního silnějšího soupeře a hned ztratili dva body, zejména kvůli své nedisciplinovanosti. Hosté byli v první půli efektivnějším týmem, na rozdíl od nás své šance využili a v poločase vedli. Ve druhé půli jsme vyrovnali hru, a přestože jsme několik příležitostí nevyužili, nakonec i skóre. V poslední desetiminutovce však nastal v našem mužstvu totální zkrat. Bránili jsme někde na polovině a vůbec nechytali rychlé protiútoky hostí. Ti míč prostě nakopli za nepřipravenou obranu a naši obránci hasili brejkové situace pouze fauly, za které dostali hned dva naši hráči červené karty. Když pak po dvou žlutých musel hřiště opustit i třetí náš hráč, dohrávali jsme utkání v osmi hráčích. I přesto jsme mohli rozhodnout, když Roman Hodya obešel i hostujícího brankáře, bohužel však netrefil opuštěnou branku. V závěru jsme pak museli akceptovat alespoň bod.

SK Chrlice straší žáci - SK Medlánky 2:4 (1:3), branky Chrlic: Popovych a Rotrekl. Naši starší žáci sehráli vyrovnané utkání s Medlánkami. Hosté šli v první čtvrthodině do dvoubrankového vedení a celý první poločas byli lepším týmem. Ve druhé půli se však hra vyrovnala, dokázali jsme snížit a vyrovnání viselo ve vzduchu. Svoje šance jsme však neproměnili a čtyři minuty před konce jsme inkasovali čtvrtou branku a utkání prohráli.

SK Chrlice mladší žáci - SK Medlánky 3:0 (2:0), branky Chrlic: 26. Konečný, 28. Foral, 51. Beránek. I utkání mladších žáků bylo vyrovnané. Naši mladší žáci tentokrát nehráli tak dobře, jako v předchozích utkáních a vyprodukovali spoustu nepřesností. Naštěstí se jim na konci první půle podařilo dvakrát skórovat a šli do přestávky spokojenější. Ve druhé půli jsme pak byli lepším týmem, brzdili nás však i nadále naše nepřesnosti. V obraně jsme však byli bezchybní, a když Tomáš Beránek zvýšil deset minut před koncem na 3:0, utkání jsme v pohodě dovedli k výhře. Vítězstvím se posunuli na druhé místo v tabulce.

Bohunice C - SK Chrlice starší přípravka 34:4 (15:2), branky Chrlic: Urban a Sendler po 2.

SK Žebětín - SK Chrlice mladší přípravka 7:12 (3:6), branky Chrlic: Maštera 8, Varga J. 3, Sendler.